logo

VelaShape™ tselluliidiravi

Ainus originaal Syneron-i ELOS™ VelaShape™ Eestis!

Hinnakiri VelaShape.ee

Kas teadsid, et 1 VelaShape™ masina hooldus võrdub 15 käsitsi tehtud massaziga!

Uuem, võimsam ja mitmekülgsem ELOS™ lasertegnoloogial põhinev tselluliidimasin, milles on kombineeritud:

  • ELOS™ tselluliidi ravi bi- polaarne radiolaine – pinguldab lõtvunud nahka ja on üldse üks paremaid naha teksuuri parandajaid.
  • infrapuna valgus – laservagus stimuleerib uue kollageeni ja elastiini tootmist ja nö. sulatab rasvarakke.
  • vaakum masaaz – aitab radiolainel ja infrapunal imenduda naha sügavamatesse kihtidesse ja stimuleerib ainevahetust.
  • mehaaniline masaaz – parandab lümfiringlust, lõhustab rasvakapsleid ja aitab kreemil paremini mõjuda.
  • Vela™ tselluliidi kreem – spetsiilselt selle masina jaoks välja töötatud tselluliidi kreem, mis infrapuna kuumuse, radiolaine ja masaaziga veelgi parema tulemuse annab.

NB! Peale VelaShape™ protseduuri toimuvad nahas uuenemis ja tekstuuri paranemis protsessid veel kuni 1,5 kuud!

ELOS™  tselluliidiravi

Kui LPG endermoloogias kasutatakse vaakum- ja rullmasaazi ja saadakse häid tulemusi, siis VelaShapeis on lisaks vaakum ja mehhaanilisele massaazile veel bi-polaarne raadiolaine, infrapunavalgus ja võrksukkade asemel tselluliidikreemi. VelaShape™ on spetsiaalselt välja töötatud suurenenud rasvarakkude kahandamiseks, naha ainevahetuse parandamiseks ja kollageeni tootmise stimuleerimiseks, mille tulemusena tselluliit lõhustub, nahk pinguldub ja sileneb.

CE, FDA heakskiitu omav VelaShape™ on USAs enimkasutatud tselluliidimasin üldse. Iga minut saab VelaShapiga tselluliidi protseduure üle 20 000 inimese üle maailma!

Aktiveerides rasvkudede ainevahetust kahandab VelaShape™ rasvarakke pinguldades samas ka nahka. Bi-polaarne raadiolaine ja infrapunavalgus läbistavad dermise ja subtermise kihid rasvkoe efektiivseks mõjutamiseks. Dermist ja subdermist soojendatakse üle 42C, selle tulemusena veresooned laienevad ja rasvarakkude ainevahetus kiireneb. See protsess pärsib rasvarakkude kapseldumist, paranenud vereringe ja kuumus tõstab fibroplasti rakkude aktiivsust kollageeni ja elastiini tootmiseks. Mehhaaniline- ja vaakummassaaz stimuleerivad kudede töötamist, vere ja lümfiringlus paraneb, mis omakorda vähendab vedelike ja jääkainete ladestumist kudedes. Naha pind tasandub, pinguldub, sileneb ja tselluliit vähebneb.

Kuna raadiolaine on üks paremaid nahakudede remodelleerijaid ja tekstuuri parandajaid siis protseduur mitte ainult ei vähenda tselluliiti vaid pinguldab samas ka lõtvunud nahka. Protsessid nahas toimuvad veel kuni 1,5 kuud peale protseduure. Ja selle pärast soovitame väga protseduuri sünnitusjärgseks figuuri taastamiseks!

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav läbida VelaShape kuur, mis koosneb 6 -12 protsedurist, intervalliga 2 korda nädalas. Peale kuuri läbimist toimuvad nahas uuenemis ja tekstuuri paranemis protsessid veel kuni 1,5 kuud.

Kui teil on küsimusi siis spetsalist Kriss vastab teile tel. 50 500 56