logo

eMatrix™ Sublative™ noorendus

eMatrix™ Sublative™ RF fraktsionaalne noorenduse protseduur

Uus protseduur uue tehnoloogia ja uue masinaga! Meil protseduuri hind 25-270 eurot, aga sama protseduuri hind Soomes 850-910 eurot!

Nahauuenduse protseduur, mis stimuleerib kollageeni ja elastiini teket nahas.

 • Parandab aknearme ja venitusarme ehk striiasid, silub naha ebatasasusi
 • Ühtlustab jumet ja eemaldab pigmendilaike
 • Silub peeneid ja keskmise sügavusega kortse
 • Pinguldab lõtvunud nahka ja parandab naha elastsust
 • Protseduuri on võimalik teostada ka pruunile ehk päevitunud nahale

Esimesi protseduuri järgseid tulemusi on näha nädala pärast ja naha uuenemisprotsessid toimuvad veel 3-5 kuu jooksul peale protseduuri!

Protseduuri kestus on 15 – 45 min

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbida 1-5 protseduuri 3-4 nädalaste intervallidega. Tulemuse säilitamiseks soovitame protseduuri korrata 1-2 korda aastas. Sublative™ protseduuri saab kombineerida ka teiste ELOS™ protseduuridega.

eMartix™ Sublative™ protseduurile eelneb laserspetsialisti konsultatsioon, määratakse nahatüüp, testitakse naha reaktsiooni energiaimpulsile ja selgitatakse välja võimalikud vastunäidustused protseduuri tegemiseks.


eMatrix™ Sublative™ noorendus – see on uue põlvkonna nahakoorimisviis!

eMatrix™ laserkoorimine on FDA poolt heaks kiidetud hooldus, mis koorib nahka õrnalt 3 – 5 protseduuriga. Pinguldab lõtvunud nahka, parandab naha struktuuri, silub peeneid ja keskmise sügavusega kortse, akne- ning venitusarme. Samuti vähendab protseduur pooride teket ja muudab naha säravamaks.

eMatrix™ on ainulaadne just selletõttu, et tegemist on kõige uuema laserkoorimise protseduuriga, millega saavutatakse tulemus juba kerge hoolduse järel, vältides pikka taastumisaega, mida invasiivsemad protseduurid eeldavad.

eMatrix™ Sublative™ noorenduse eripära peitub raadiolaine energias ja selle kasutamise viisis. Protseduuri ajal soojendatakse nahaaluseid kudesid ilma nahapinda kahjustamata (taastumisaeg on umbes 48 tundi, mille järgselt on nahk 3-7 päeva kergelt kare. Meiki võib peale kanda pärast 48 tunni möödumist). eMatrix™ stimuleerib naha sügavamates kihtides kollageeni ja elastiini tootmist, andes töödeldud kohtadele pringima, siledama, puhtama ja säravama ilme. Tulemused jäävad püsima 3-5 kuuks pärast lõplikku hooldust, mille järgselt tuleks nahka hooldada kord aastas.

Kuidas Sublative™ noorendus toimib?

Parimate tulemuste saavutamiseks suunatakse RF energia naha alumistesse kihtidesse ilma pealmist kihti kahjustamata. See on osutunud tõsiseks väljakutseks teiste invasiivsamate hoolduste puhul, nagu CO2 laser, mis kuumutavad pealmist nahakihti selle täieliku eemaldumiseni, luues sedasi uut nahka.

sublative

Sublative™ noorendus kasutab fraktsionaalse bipolaarse raadiolaine energiat, mis suunab naha alumistesse kihtidesse kollageeni tootmise soodustamiseks rohkem energiat, kahjustamata seejuures naha pealmist kihti. Seetõttu on protseduur ohutu kõikidele nahatüüpidele ja ka lühema taastumisajaga, võrreldes teiste protseduuridega.

eMatrix Sublative

Sublative™ noorenduse eelised vananemismärkide, venitusarmide ja aknearmide vähendamiseks

• Sublative™ noorendus on kliiniliselt tõestatud hooldus, mis silub peeneid ja keskmise sügavusega kortse, aknearme, venitusarme ja struktuuri ebatäiusi, mis tulenevad liigsest päikesekiirgusest.
• Taastumisaeg on vaid 48 tundi või isegi vähem. Meiki võib peale kanda pärast 48 tunni möödumist.
• Sublative™ noorendus on naturaalne lähenemine Sinu nooruslikkuse täiustamiseks. Erinevalt teistest mitte invasiivsetest protseduuridest, nagu näiteks Botox, täitesüstid või keemilised koorijad, toimib Sublative™ noorendus seest väljapoole, stimuleerides rakkude uuenemist. Seega kestab Sublative™ noorenduse toime pikaajalisemalt, mille järgselt on võimalik tulemusi täiustada protseduuri korrates kord aastas.
• Hoolduskuur kogu näole võtab vähem kui 1 tund.
• On tõestatud, et protseduur on ohutu ja efektiivne KÕIKIDE nahatüüpide ja ka päevitunud nahale

laserclinic
aknearmid
kortsud
 • eMartix™ Sublative™ protseduurile on soovitatav tulla puhta nahaga, kasutamata kreeme, parfüümi, meiki ja meigi eemaldajaid.
 • Kui on tehtud tugevatoimelist näo keemilist koorimist või kirurgilisi protseduure, siis peaks olema nende teostamisest möödunud 2 nädalat kuni 3 kuud enne protseduurile tulekut.
 • Protseduurid ei ole soovitatavad rasedatele ja imetavatele emadele, porfüüriat, rasket diabeeti, luupust ja epilepsiat põdevatele inimestele.
 • Protseduuri ei tehta inimestele, kellel on kalduvus keloidsete armide tekkeks.
 • Protseduuri ei tehta inimestele, kellel on või on olnud nahavähk või  mõni muu kasvaja või, kellel on elektriline südamestimulaator.
 • Enne protseduuri tellimist on soovitatav konsulteerida perearsti- või nahaarstiga.
eMatrix Sublative noorendus