logo

ELOS™ fotoepilatsioon ja Aleksandriit laserepilatsioon

ELOS™ fotoepilatsioon ja Aleksandriit laserepilatsioon

Võimalus saavutada maksimaalne tulemus!

NB! Candela™ GentleLASE™ Aleksandriit laseri tekst on hetkel veel puudu!

Sõltuvalt iga inimese eripärast ja olenevalt keha piirkonnast, kuhu protseduuri teostatakse, on võimalik valida, millist protseduuri teha, et saavutada maksimaalset tulemust!

Protseduure võib teha kõikidele keha piirkondadele ja kõikidele nahatüüpidele, sealhulgas ka tumedale nahale.

Protseduur võimaldab:

Esimesi tulemusi saab näha keskmiselt 14 päeva peale protseduuri, kui karvad välja langevad!

Olenevalt piirkonnast on protseduuri kestus 15 min – 3 tundi.

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbida 1-8 protseduuri 4-8 nädalaste intervallidega. Tulemuse säilitamiseks soovitame protseduuri korrata vastavalt vajadusele.

ELOS™ Laser- ja fotoepilatsiooni protseduurile eelneb laserspetsialisti konsultatsioon, määratakse nahatüüp, testitakse naha reaktsiooni energiaimpulsile ja selgitatakse välja võimalikud vastunäidustused protseduuri tegemiseks.


Miks mõnes salongis laser -või fotoepilatsioon tulemust ei anna?
Kuidas ma tean, kas laser-või fotoepilatsioon on mulle mõjunud?
Miks mõnes salongis tehes protseduuri ei ole valus ja teises on?
Miks mõnes salongis võtab protseduur rohkem aega kui teises?

Keha piirkonna ja naha tüübi järgi saab valida sobivama protseduuri, mis konkreetsel juhul annaks parema tulemuse. Tehnoloogiliselt on protseduuride eesmärk ühesugune: tõsta temperatuuri karvanääpsus määrani, mil karv sureb. Protseduuride tulemusena karvakasv nõrgeneb ja peatub lõpuks.

Korduvad karvaeemaldus protseduurid on vajalikud selleks, et tabada kõiki karvu aktiivses kasvufaasis. Ainult selles faasis on soojus võimeline hävitama karvasibulat. Kasvufaasid on aga kõikidel karvadel erinevad ja nende kasvutsüklid piirkonniti erinevad. Näiteks kui 65% näokarvadest on anageenses faasis, siis samal ajal on jalakarvadest ainult 20% anageenses faasis. Karvakasvu tsüklid on ka indiviiditi erinevad – sõltuvalt soost, vanusest, etnilisest päritolust, hormonaalsest seisundist jne.

karvade kasvufaasid

Karvade eemaldamine ELOS™ tehnoloogiaga

ELOS™ tehnoloogia kasutab karvade eemaldamiseks kahte erinevat energiaallikat – valgust (IPL või laser) ja bi- polaarset raadiolainet, mille koostoime annab eelise selliste karvaeemalduse meetodite ees nagu tavaline laserepilatsioon või fotoepilatsioon, mis põhinevad ainult fototermolüüsil.

ELOS™ fotoepilatsiooniks valitakse pulseeriva valguse filtreeritud spektriosa 680-980 nm ja ELOS™ laserepilatsiooniks 810 nm, mis tagavad valguse selektiivse neeldumise karvasibulas. Resultaadiks on sihtmärgi (karvasibula) soojenemine kõrgema temperatuurini võrreldes ümbritsevate kudedega. Naha bioelektrilised omadused võimaldavad raadiolainetel minna läbi dermise. Raadiolaine, nagu ka kõik muud elektrilained, liigub mööda parima juhtivusega kanalit, milleks on antud juhul valgusega eelsoojendatud karvasibul. Seega koondub  rakendatud raadiolainete energia eelistatult juba eelsoojendatud alasse, tõstes seal temperatuuri termolüüsiks vajaliku määrani. Termolüüs tekitab bioloogilise efekti – karvasibulad hävinevad. Kuna valgus on ainult üks osa ELOS™ tehnoloogiast, siis on võimalik kasutada valgusenergiat tasemel, kus see on täiesti ohutu  kõikidele nahatüüpidele. Samal ajal jahutab epidermist külm kontaktotsik, suurendades sedasi naha vastupanuvõimet. Selle tulemusena väheneb raadiolaine neeldumine epidermises, suurendades nõnda turvalisust ja tagades soojusenergia parema neeldumise eelsoojendatud alas.

ELOS™ tehnoloogia kasutab karvasibula hävitamiseks kahte erinevat soojusenergia allikat kombineerides valgusenergiat (punased nooled) ja raadiolaine (sinised nool) energiat.


Võrdluseks
! Tavalisel fototermolüüsil põhineval laserepilatsioonil ja fotoepilatsioonil on üheks miinuseks see, et on vajalik melaniini olemasolu karvas. Termolüüsiks vajaliku temperatuuri saavutamiseks peab piisav kogus valgusenergiat neelduma karvas olevas melaniinis, produtseerimaks soojust karvasibulas. Soojusenergia hävitab karvasibula. Juhul, kui karvas on vähe melaniini, siis ei ole võimalik piisava koguse valgusenergia neeldumine termolüüsi toimumiseks. Fototermolüüsil põhineva laser- ja fotoepilatsiooni teine miinus on suur nahakahjustuste tekkimise oht. Tumedama nahaga inimestel on suur oht ebameeldivateks kõrvalmõjudeks nagu nahapõletused, villid, armistumine ja hüperpigmentatsioon. See tuleneb sellest, kui liiga palju valgusenergiat neeldub mitte karvas, vaid nahas asuvas melaniinis.

kaenlad
karvane selg
  • ELOS™ epilatsiooni protseduurile on soovitatav tulla puhta nahaga, kasutamata kreeme, parfüümi ja meiki
  • Kuiva naha korral on soovitatav päev enne protseduuri nahka  korralikult kreemitada
  • 1-3 päeva enne protseduuri tuleb töödeldavalt alalt raseerida karvad ziletiga. Protseduuri tegemise päeval võiksid karvad olla 1-2 mm pikkused
  • 2 nädalat enne protseduuri tuleb kindlasti vältida päevitamist, solaariumi ja isepruunistavate kreemide kasutamist. Protseduuri ei tehta väga päevitunud ehk pruunile nahale!
  • Kui on karvu eemaldatud vaha või epilaatoriga, siis on soovitatav oodata 4 nädalat enne protseduuridega alustamist (vajalik selleks, et kindlustada uue karvasibula olemasolu)
  • Enne protseduuri tuleb kindlasti vältida fototundlikkust ehk valgustundlikkust tekitavate (Roccutan, Tetratsükliin jt.) ja verd vedeldavate (Marevan jt.) medikamentide, taimsete ekstraktide (naistepuna jt.), vitamiinide (A vitamiin jt. suurtes kogustes), jm. toidulisandite ja toiduainete manustamist mitte tavapärastes kogustes
  • Protseduurid ei ole soovitatavad rasedatele ja imetavatele emadele, porfüüriat, rasket diabeeti, luupust ja epilepsiat põdevatele inimestele
  • Protseduuri ei tehta inimestele, kellel on või on olnud nahavähk või  mõni muu kasvaja või, kellel on elektriline südamestimulaator
  • Enne protseduuri tellimist on soovitatav konsulteerida perearsti- või nahaarstiga.
elos laserepilatsioon