logo

ELOS™ naha pinguldamine

ELOS™ naha pinguldamine ReFirme™

Nahk pringimaks!

Maailmas ainulaadne FDA poolt heaks kiidetud mittekirurgiline protseduur!

Protseduur

 • mõjutab nahaaluseid kudesid
 • parandab naha struktuuri
 • pinguldab lõtvunud nahka
 • vähendab kortse
 • vähendab akne jääknähte

Protseduuri tulemusena nahk pinguldub ja muutub elastsemaks!

Toime ilmneb 1,5 kuud peale protseduuri.

Protseduuri kestus on 15 – 45 min.

Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav  läbida 3-5 protseduuri 3-4 nädalaste intervallidega. Väga lõtvunud naha puhul on vajalikud lisaprotseduurid. Tulemuse säilitamiseks on soovitatav protseduuri korrata 1-2 korda aastas. Naha pinguldamise protseduuri saab kombineerida ka teiste ELOS™ ja Sublative™ protseduuridega.

ELOS™ naha pinguldamise protseduurile eelneb laserspetsialisti konsultatsioon , määratakse nahatüüp, testitakse naha reaktsiooni energiaimpulsile ja selgitatakse välja võimalikud  vastunäidustused protseduuri tegemiseks.


Protseduur põhineb ELOS™ tehnoloogial, kus  nahaaluseid kudesid  mõjutatakse kombineeritult infrapuna valguse (IPL) ja bi-polaarse raadiolainega.

Naha struktuuri muutused  nagu kortsude tekkimine, naha lõtvumine ja elastsuse kadumine on tingitud kollageeni ja elastiini vähenemisest nahaaluses koes. Protseduur stimuleerib pikaajaliselt kollageeni sünteesi ja pinguldab olemasolevaid kollageenikiude, andes kohese toonuse. Nahakoed pingulduvad järk-järgult akumuleerunud soojuse toimel ning peenemad ja sügavamad kortsud tasanduvad ja pehmenevad. Lauba, kaela, lõua ja põskede piirkonna elastsus paraneb kudede kokkutõmbumise tulemusena ja jätkab paranemist intensiivistunud kollageeni sünteesi tulemusena.

Infrapuna valgusega, mis sobib kõikidele nahatüüpidele, soojendatakse dermist 1-3 mm sügavuselt. Kudede soojendamine parandab fibroplasti (sidekoe rakkude) toimimist, mis omakorda stimuleerib kollageeni teket. Aga infrapuna valgus koostoimes bi-polaarse raadiolainega võimaldab dermise soojendamist 4-5 mm sügavuselt, mille tulemusena toimub kollageenikiudude kokkutõmbumine. Kudede kokkutõmbumise tulemus ilmneb minutite jooksul – nahk on pringim ja siledam.

 

 

lõtvunud nahk
 • Protseduurile on soovitatav tulla puhta nahaga, kasutamata kreeme, parfüümi ja meiki
 • 2 nädalat enne protseduuri tuleb kindlasti vältida päevitamist, solaariumi ja isepruunistavate kreemide kasutamist. Protseduuri ei saa teha väga päevitunud ehk pruunile nahale!
 • Enne protseduuri tuleb kindlasti vältida fototundlikkust ehk valgustundlikkust tekitavate (Roccutan,Tetratsükliin jt.) ja verd vedeldavate (Marevan jt.) medikamentide, taimsete ekstraktide (naistepuna jt.), vitamiinide (A vitamiin jt. suurtes kogustes), jm. toidulisandite ja toiduainete manustamist mitte tavapärastes kogustes.
 • Kui on tehtud tugevatoimelist näo keemilist koorimist või kirurgilisi protseduure, siis peaks olema nende teostamisest möödunud 2 nädalat kuni 3 kuud enne protseduurile tulekut
 • Protseduurid ei ole soovitatavad rasedatele ja imetavatele emadele, porfüüriat, rasket diabeeti, luupust ja epilepsiat põdevatele inimestele
 • Protseduuri ei tehta inimestele, kellel on või on olnud nahavähk või  mõni muu kasvaja või, kellel on elektriline südamestimulaator
 • Enne protseduuri tellimist on soovitatav konsulteerida perearsti- või nahaarstiga.
naha pinguldamine