logo

ELOS™ tehnoloogia areng

Laserist ELOS™-eni

Kuigi esimesed laserid leiutati 60ndate keskel, võttis aega 20 aastat, kuni tehnoloogia arendati piisavalt turvaliseks, et rakendada seda dermatoloogiliste probleemide lahendamiseks.

Aastal 1991 leiutas ja pantenteeris füüsik dr. Shimon Eckhouse intensiivse pulseeriva valguse (IPL) tehnoloogia. Aastateks sai IPList mittekirurgilise iluravi valdav meetod. Siiski, ka see tehnoloogia jäi oma võimalustelt limiteerituks – piiratud nahaläbistamise võime, epidermise pigmentatsiooni muutuste risk ja armistumine.

elektro optiline sünergia

Suur samm tehnoloogia edasiarendusel toimus aastal 2000, kui Dr. Michael Kreindel koostöös Dr. Shimon Eckhousiga kombineeris optilise energia (IPL ja laser) bi-polaarse raadiolainega. Nii sündis elektro-optiline sünergia elos™. ELOS™ tehnoloogia seab uue standardi turvalistele ja efektiivsetele mittekirurgilistele esteetilistele protseduuridele ja ületab laser- ja IPL protseduuride limiteeritud võimalused ja turvalisuse.

Avasta enda jaoks ELOS™ Suurim turvalisus ja efektiivsus!

Traditsioonilisi valgusallikaid nagu laser ja IPL on edukalt kasutatud juba pikka aega kõikvõimalike nahaprobleemide raviks ja karvade eemaldamiseks, kasutatakse erinevaid pikkusega valguslaineid ja filtreeritud valgusspektreid. Laseritel ja muudel tugevatel valgusallikatel esineb üks probleem – sihtmärki (karvasibul, akne, pigmendi- ja veenilaiend või kollageeni kiud) ei neeldu piisavalt palju soojusenergiat tagamaks protseduuri efektiivsust, ilma, et töödeldava ala kõrval asuvatele kudedele (epidermis ja dermis) ei tekiks kahjustusi.

ELOS™ tehnoloogial on välja pakkuda lahendus sellele probleemile –  raadiolaine ja valguse energia täidavad ühtset ülesannet, milleks on kudede temperatuuri tõstmine. Samas neelduvad raadiolaine ja valgus erinevalt eri kudedes, siis vastavalt vajadusele suurendades ühte ja vähendades teist, saame tagada turvalised ja efektiivsed protseduurid igale nahatüübile.

elektro optiline sünergia

Samal ajal jahutab epidermist külm kontaktotsik suurendades sedasi naha vastupanuvõimet. Selle tulemusena väheneb raadiolane neeldumine epidermises, suurendades nõnda turvalisust ja tagades soojusenergia sügavama penetratsiooni eelsoojendatud alas.

ELOS™ tehnoloogia eelised

  • Energia neeldub täpselt eelsoojendatud alasse, jättes kõrvalasuva külma naha puutumata. Saab väga täpselt määratleda töötlemiseks vajaliku ala
  • Ei tekita lisariski epidermisele
  • Protseduur on valutu, sest nahaga otseses kokkupuutes olev kontaktotsik on jahutatud 5ºC
  • Suur kontaktotsik 12×25 mm lühendab tunduvalt protseduuri kestvust
  • Sügavam nahaläbistusvõime tagab parema lõppresultaadi
  • Bi-polaarne raadiolaine on väga täpselt kontrollile alluv soojusenergia allikas, mille koostoime optilise energiaga tagab parima tulemuse
  • Võimaldab kasutada valgusenergiat tasemel, kus see on täiesti ohutu kõikidele nahatüüpidel (st. vähem optilist energiat kui tavalisel IPLil ja laseril)
  • Turvalisuse tagamise lisaseadmed – aktiivne nahatemperatuuri kontroll kogu protseduuri vältel

Kõik Syneroni seadmed omavad CE, FDA (Food and Drug Administration) ja  ISO (International Organization for Standardization) sertifikaate.