logo

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Enne protseduurile tulekut soovitame:

Tähelepanu!
Kasutame oma töös Syneroni ELOS™ tehnoloogial põhinevaid meditsiiniseadmeid, mille efektiivsus ja võimsus on oluliselt suurem kui muudel ilusalongi seadmetel, enne protseduuri soovitame konsulteerida ravispetsalistiga.

Protseduuride efektiivsus sõltub kliendi ja spetsalisti koostööst.

Enne ELOS™ IPL või Laserprotseduuri ei tohi kindlasti päevitada, solaariumis käia ega isepruunistavat kreemi kasutada. Tihti kliendid väidavad, et ei päevita kunagi aga on näiteks päikeselisel päeval välikohvikus aega veetnud või aiatöid teinud. Teavitage kindlasti spetsialisti kui olete viibinud pikalt päikese käes!

Mõned päevad enne protseduuri on soovitav kasutada koorivat kreemi, et nahk oleks võimalikult puhas ja hele. Keemilisi ja happe koorimisi ei tohi vahetult enne ja peale ELOS™, IPL ja Laserprotseduuri teha. Protseduurile tuleks võimalusel tulla puhta nahaga kasutamata kreemi, meiki, parfüümi. Teavitage spetsalisti kui olete midagi kasutanud!

Kui te tarbite mingeid ravimeid, toidulisandeid, taimseid ekstrakte siis lugege ravimi infolehte või konsulteerige arsti või apteekriga, et selgitada välja, kas antud ravim tekitab valgustundlikkust ehk fototundlikkust. NB! Peale Isotretinoin ( Acne ravim Roccutan) võib protseduuri teha 6 kuud peale kuuri lõpetamist. Sageli kliendid unustavad, et on olemas ka peale määritavad ravikreemid, pipraplaastrid jne., mis võivad muuta naha tundlikumaks. Kindlasti teavitage spetsalisti kasutatud ravimitest!

Enne protseduuri teeme tasuta põhjaliku konsultatsiooni, mille käigus selgitame välja, mis on Teie ootused, võimalikud vastunäidustused ning mitu protseduuri, millise intervalliga oleks just Teile vaja teha, et saavutada maksimaalselt parimat tulemust.

Kõik seadmed, millega töötame põhinevad maailmas kõige uuemal tehnoloogial, omavad CE, FDA ja ISO setifikaate.

Küsimused ELOS™ epilatsiooni kohta

Miks mõnes salongis ELOS™ laser-või fotoepilatsioon tulemust ei anna?

Erinevates salongides on kasutusel erinevad masinad, kas meditsiiniseadmed või tavakasutajatele mõeldud lusalongi seadmed. Seadmete kvaliteet ja tootjad on erinevad ja hinnaerinevus võib ulatuda 100 000 euroni. Meditsiiniseadmed võimaldavad protseduure tehes kasutada suuremaid võimsusi ja annavad garanteeritud tulemuse. Ilusalongides tavakasutuses olevate masinatega protseduure tehes ei ole võimalik kasutada isegi mitte poolt sellest võimsusest, mida võimaldavad meditsiiniseadmed ja nii ei ole ka tulemus saavutatav. Syneron-i ELOS™ tehnoloogial põhivevad meditsiiniseadmed, mis on meie kabinetis kasutusel, on heaks kiidetud Eesti Terviseameti poolt.

CE, FDA, ISO, KEMA

Kuidas ma tean, kas laser- või fotoepilatsioon on mulle mõjunud?

Peale ELOS™ laser- või fotoepilatsiooni protseduuri ei ole soovitatav raseerida kuni 14 päeva. Selleks ajaks on näha, kas protseduur on mõjunud või mitte. Kui protseduur on toiminud, siis karvad on lahti ja kukuvad kas ise välja või on neid võimalik koos juurega kergelt välja noppida. Kui käite korduvalt protseduuril ja karvad 10 – 20 päeva peale protseduuri lahti ei tule, siis protseduur ei ole mõjunud. Nii võib juhtuda kui seadmel ei ole potensiaali suurema võimsuse rakendamiseks. Sellisel juhul on võimalik, et protseduur on hoopiski stimuleerinud karvakasvu. Madala võimsusega ja sama valgusega ravitakse ka kiilaspäisust! Vanema tehnoloogiaga masinad ei toimi ka heledatele ja punastele karvadele, mistõttu tulemus jääb saavutamata. Kui karvad tulevad ilust peale protseduuri lahti siis mõnda aega karvu ei ole ja kui esimesed hakkavad tagasi kasvama siis on soovitav neid razeerida. Umbes 4-5 nädalat peale eelmist protseduuri peaks olema piisavalt karvu tagasi kasvanud , et teha uus foto-laser või ELOS™ epilatsoon. Meie kabinetis kasutusel olevad meditsiiniseadmed võimaldavad kasutada nii ELOS™ IPL- kui ka laser  kakarvaeemaldust efektiivseimal viisil vastavalt just teie nahale, karvatüübile ja kehapiirkonnale.

Miks mõnes salongis tehes protseduuri ei ole valus ja teises on?

Mida tugevamat võimsust protseduuril kasutatakse, seda rohkem on seda ka tunda. Osadel masinatel, nagu ka meil, on nahapinnaga kontakti asetatav otsik „jääkülm“, mis koheselt jahutab töödeldud nahapinda ja vähendab tundlikkust. Ka menstruatsiooni ajal võib tundlikkus olla suurenenud.

Miks mõnes salongis võtab protseduur rohkem aega kui teises?

Mida väiksem on nahaga kontaktis olev otsik seda tugevama ja konsentreerituma kiire see üldiselt välja annab. Osad laserid näiteks võtavad karvu ükshaaval ja teised näiteks 1cm2 korraga. Fotoepilatsiooni masinate suuremad otsikud hajutavad valguse rohkem laiali. Ja loomulikult oleneb protseduuri kestvus ka sellest, kui põhjalikult teenindaja teile protseduuri teeb, et kas ta ikka iga järgneva ”valgusimpulsi” teeb täpselt eelmise kõrvale või isegi natuke eelmise peale, et ei jääks ühtegi töötlemata ala. Oma kliinikus teeme mõned piirkonnad lausa 2 x üle, et kindlasti saada maksimaalselt parim tulemus.

Kas peale ja enne ELOS™ laser-või fotoepilatsiooni võib karvad pintsettide, vaha või epilaatoriga välja tõmmata?

Ei või! Kui te enne protseduuri karvad välja tõmbate, siis ei ole midagi enam „suretada“ ja peale protseduuri tuleks ka oodata, kuni karvad ise n.ö. „ära surevad“ ehk välja langevad. Kui peale protseduuri ei ole võimalik oodata karvade välja langemist, siis võib ziletiga raseerida. Surnud karvasibulad jäävad siis küll naha sisse, kuid tulevad hiljem nahka koorides siiski välja

elektro optiline sünergia

Mis masina ja tehnoloogiaga tegemist on?

Töötame meditsiiniseadmetega, mis on Eesti Meditsiiniameti poolt kontrollitud, heaks kiidetud ja omavad CE, FDA, ISO setifikaate. See tähendab , et masin oluliselt võimsam ja efektiivsem kui tavakautuseks mõeldud masin.
Uus masin ja kõige uuem tehnoloogia maailmas dermatoloogiliste probleemide lahendamiseks. Masin põhineb ELOS™ tehnoloogial (elektro-optilisel sünergial). See tähendab, et tavapärasele dioodlaserile ja IPLile (intensiivsele pulseerivale valgusele) on lisatud bipolaarne raadiolaine, et suurendada oluliselt protseduuride efektiivsust.

elektro optiline sünergia

Mis vahet on ELOS™ laser- ja fotoepilatsioonil?

ELOS™ fotoepilatsiooniks kasutatakse intensiivse pulseeriva valguse filtreeritud spektriosa 680-980 nm ja ELOS™ laserepilatsiooniks 810 nm. Laser annab välja monokroomse kiire ja fotoepilatsioon spektri osa vagusest.

laser